Akcesoria do włosów


Mamy na sali włosomaniaczki? Wiemy, że tak! Dzięki nam domowa pielęgnacja włosów będzie niczym z najlepszego salonu fryzjerskiego. Jak? Odpowiedzią są odpowiednie szczotki do włosów.

To, jakiej szczotki do rozczesywania włosów używamy na co dzień, ma ogromne znaczenie. Nieodpowiednio dobrana może powodować łamliwość i kruchość włosów. Jaka szczotka do włosów jest najlepsza? Taka, która nie ich nie ciągnie, nie wyrywa, a jedynie delikatnie rozplątuje.

Szczotka do włosów musi być dobrana do rodzaju włosów. Szczotka z włosia dzika dobrze sprawdza się do rozczesywania długich włosów. Domyka łuski, dzięki czemu wygładza długie pasma i nadaje im zdrowego blasku. Szczotka z dzika nie powoduje także elektryzowania się włosów. Jeśli więc zależy Ci na takich właściwościach, postaw na szczotki z naturalnego włosia.

 Z kolei szczotki z włosia syntetycznego lepiej sprawdzają się w przypadku włosów grubych i gęstych oraz kręconych. Szczotki syntetyczne są także wygodne w użytkowaniu i bardzo proste w czyszczeniu, co jest ich niepodważalną zaletą. 

Wybierz idealną szczotkę dla siebie i ciesz się pięknymi, zdrowymi włosami.

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.