Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 14 dni od dnia wydania produktów. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym, nieuszkodzonym i nieużywanym. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Kupującemu należy się zwrot kosztów wysyłki towaru do niego w momencie odesłania całości zamówienia. Jeśli konsument wybrał inny sposób dostarczenia do niego towaru niż najtańszy z dostępnych na sklepie, to przedsiębiorca zwraca koszty doręczenia mu zamówionego towaru do wysokości odpowiadającej najtańszej formy przesyłki dostępnej w danej ofercie. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący.

PROCEDURA ZWROTU:

W pierwszej kolejności należy poinformować sklep o odstąpieniu od umowy lub wymianie produktu na inny (np. inny rozmiar bransoletki) na email kontakt@sfera-damska.pl.

Zwrot realizujemy tylko i wyłącznie kurierem InPost lub DPD.

Do przesyłki należy dołączyć kartkę na której zawarta jest informacja o zwrocie lub wymianie produktu, numer zamówienia oraz numer konta do zwrotu środków.

Adres do zwrotu:

Sfera Damska

os. Korcza 61

34-120 Inwałd

Po nadaniu przesyłki należy wysłać do nas email z numerem śledzenia paczki.

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.