• Obecnie brak na stanie
Laserowy Przenośny Depilator Do Ciała IPL 100.000+
Laserowy Przenośny Depilator Do Ciała IPL 100.000+

Laserowy Przenośny Depilator Do Ciała IPL 100.000+

Przenośny depilator do ciała! Szybko, wygodnie i bezboleśnie bez wychodzenia z domu!

Obecnie brak na stanie
459,90 zł
Brutto

 

Nie pozwól zniszczyć w niewłaściwy sposób swojej urody. To nowoczesne urządzenie pozwala usuwać włosy z wielu obszarów ciała, takich jak nogi, ręce, bikini, pachy, plecy oraz wąsika nad ustami.

Depilacja wiosną to mądry wybór. Wiosną mamy mniej słońca co wiąże się z mniejszą potliwością i szybszą regeneracją. Łagodna temperatura może spowolnić wytrącanie się melaniny i skrócić cykl depilacji. Pamiętają, aby dbać o swoją wrażliwą i delikatną skórę.

Jak działa depilator?

Systemy Intensywnego Światła pulsacyjnego działają poprzez wystrzeliwanie powtarzających się wybuchów intensywnego, szerokiego spektrum światła w skórę, docierając do cebulki włosa (bulwy). Te wybuchy światła zmieniają się w energię cieplną, ostatecznie uszkadzając lub zabijając korzeń włosa i mieszka włosowego, dzięki czemu przestaje on rosnąć. Filtry w urządzeniach IPL są używane w celu zapewnienia, że światło może być precyzyjnie skierowane na zamierzone włosy, tak samo w laserach, jednak ponieważ głowica urządzenia IPL jest często większa, można szybciej uzyskać wyniki.

Parametry :

  • Moc :  36W
  • Częstotliwość :  50/60Hz
  • Napięcie wejściowe :  100-240v
  • Żywotność lampy :  600,000 błysków

Kolor różowy

Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.